Nové Ucho Vybrať Endoskopu Ušného Mazu Odstraňovač Hartman Micro Alligator Krokodíla Forcep Earpick Nos Operačného Cleaner Klip Tweezer Nastaviť

Nový produkt

Skladom

€13.63

€18.43

-26 %

Štítky:

vyčistite ucho, ucho vyberá endoskopu, earpick, krokodíl tong, sma krokosvorkami, ucho tweezer, chirurgické titanium, alligate klip, mh1, čistič ušného mazu

LED Svetlo Ucho Vybrať Endoskopu Odstraňovač Hartman Micro Alligator Krokodíla Pinzeta Earpick Nos ušného mazu Operačného Čisté Klip Pinziet pre Odstránenie:

Popis:

Hartmann Alligator Ucho Pinzeta sú non-ratcheted, prst prsteň, SPRÁVA nástroja, ktorá sa bežne používa na debridement a odstránenie nečistôt z ucha. S použitím uchu endoskopu svetla spolu, to môže robiť na odstránenie ušného mazu oveľa ľahšie a pohodlnejšie.

Špecifikácia: - Premium lekárske triedy z nerezovej ocele so špičkovou kvalitou spracovania. - Non slip grip prvotriednej kvality rukoväť, leštený na vysoký štandard povrch. - Plne zaručené proti vady materiálu a spracovania. - Vyrobené z kvalitného lekárskeho triedy z nehrdzavejúcej ocele. - Vysoký stupeň presnosti a flexibilitu pri vykonávaní klinického postup. - Vysoký stupeň estetické a odolnosť voči korózii. - Výrobok plne vyhovoval CE, ISO 9001, ISO 13485, a Iné Štandardy.

Požiadať Odstránenie Ušného Mazu Tweezer Forcep
Položka Aligátor forcep/uchu endoskopu
Použitie Pre ORL čistenie
Názov Značky LYNSUM
Číslo Modelu Ušného Mazu Cleaner Tweezer
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty