128 Vlastné Železa Štítky, Osobné Značku, Logo alebo Text, Vlastný Dizajn, Žehlička na Bavlnené Tkaniny, Ručné značky (TB0046)

Nový produkt

Skladom

€12.67

Štítky:

osobné vlastnou značkou, ručné pletenie štítok, logo pin vlastné, štítok loga, Vlastné označenie, handričkou logo, kvetinový štítok, označenie, vlastné zavesiť tag, veľké ručne vyrobené tag

♥ Vlastné Železa štítky ♥ ♥♥♥ štítku veľkosť 37.5 mm x 12,5 mm, a tam sú 128 kusov železa na štítkov na nastaviť. Tieto etikety sú vyrobené zo 100% organickej bavlny. Môžeme tlačiť vaše logo, umelecké diela, alebo vlastný text. Ak máte obrázok, môžete ju pripojiť k diskusii; jpg a png sú všetky v poriadku - aspoň 300 dpi, väčšie je v poriadku ♥♥♥ Tieto oblečenie značky sú stroj umývateľný a skončil s pevné lepidlo, ktoré bude trvať prostredníctvom nespočetných umýva a nosenie. Etikety sú skvelé pre školy a letný tábor. Žehlenie štítok na použitie: 1. Použitie železa bez pary 2. Odtrhnutie papiera na zadnej strane štítok 3. Teplota dosiahne 150-180 stupňov 4. žehlenie čase 15 sekúnd -20 sekúnd ♥♥♥ Počas checkout uveďte: 1. nechajte názov, ktorý chcete vytlačiť, alebo akýkoľvek váš text do "Poznámky" časť 2. Vyberte číslo font, ktorý chcete (posledná foto) ♥♥♥ Prosím, kontaktujte ma, ak máte nejaké otázky!!!

Technics TLAČENÉ
Materiál Handričku
Názov Značky BROHAMA
Typ Produktu Odev Labels
Číslo Modelu TB
Typ Menovky Hlavné Lables
Funkcia umývateľný

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty