Zelená Phoenix (2. Vydanie) Čínsky Čítanie Kníh Čínsky Vánok Triedené Čítačky Série Level 2:500 Slovo Úrovni

Nový produkt

Skladom

€8.12

Štítky:

čínsky učebnice angličtina, kniha angličtina, pdf pro, kniha farba, prívesok phoenix, ŽIVOTNOSŤ, knihy v angličtine, els knihy, učiť sa čínština, notebook slovník

O Tomto Seriáli:

Čínska Hračka je jedným z najviac populárne Čínske triedené čítačky série, ktorá ponúka viac ako 60 titulov príjemné príbehy na osem jazykové úrovne. Je navrhnuté pre vysokú školu a stredné školy Čínskeho jazyka učiacim sa od začiatku až do pokročilej úrovni (vrátane AP Čínskych študentov),že im ponúka novú možnosť čítať pre potešenie, a súčasne skutočný rozvoj plynulosti ,budovania dôvery a zvýšenie motivácie pre Čínske Učenie .

Úroveň 1: 300 base slová Úroveň 5: 1500 base slová Úroveň 2: 500 base slová Úroveň 6: 2100 base slová Úroveň 3: 750 base slová Level 7: 3000 base slová Úroveň 4: 1100 base slová Level 8: 4500 base slov

Čínska Hračka má tieto hlavné funkcie:

* Široký výber tém, vrátane detektív ,dobrodružstvo, romantika, fantasy, sci-fi, spoločnosti, životopis, legenda ,horor, atď. cieľom uspokojiť rôzne záujmy oboch dospelých a mladých dospelých učiacich sa.

*Starostlivý výber z najužitočnejších slovník pre čítanie život komunikácia v modernej štandardná Čínština.

* Ľahké pochopiť, nízke nové slovo hustoty.

*Väčšinou pôvodné príbehy poskytuje nové a vzrušujúce materiál pre Čínskych študentov ( a dokonca aj rodák Čínske reproduktory)

*Autentické a zapojenie jazyk vytvorený pre profesionálnych spisovateľov spojila s pedagogických odborníkov.

*Plne ilustrovaná texty s príťažlivý rozložení, ktoré uľahčujú porozumenie a zvýšenie potešenie . .... Základné Informácie o tejto knihy:

Hlava:Zelená Phoenix

úroveň 2 :500 slovo úrovni

Autori: Yuehua Liu Chengzhi Chu s Qin Xie

Vydavateľ: Peking University Press Publikácie

Dátum :Môže,2017

ISBN:9787301282526

Stránka: 67

Jazyk: zjednodušená Čínština ,angličtina

Väzba: Brožovaná

Folio: 32 otvára pohľad na tento príbeh: starý dom Geng rodina bola neobývaná rokov. Ale v poslednej dobe dvere domu otvoriť a zatvoriť bez toho aby niekto ísť dovnútra alebo von . A v noci sa človek môže počuť ľudí hovoriť a spievať vo vnútri. Jeden tmavý večer , Geng Qubing vidí svetlo žiariace z podkroví rodinného domu.On skĺzne do domu a vidí pekné dievča sedí so svojou rodinou v podkroví. Hlboko priťahovať dievča, Geng Qubing je odhodlaná zistiť, kto to je , kde jej rodina je z , a prečo žijú v jeho starý dom . Ale to, čo nakoniec sa uskutočňuje šok pre neho! Poznámka : Všetky 2. vydanie knihy z tejto série mať žiadne CD, môžete skenovať QR kód alebo stiahnuť audio (Ak sa vám nedarí stiahnuť mp3 ,prosím, povedzte nám , môžeme vám ho pošleme e-mailom )

stav Nové
Vek Dospelý
Formát Brožovaná
Publikácia Rok 2010-Teraz
Pôvod CN(Pôvodu)
Záväzné Jemné Záväzné
Jazyk Čínske (Zjednodušené)

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty