Ženy Vysoký Pás Zoštíhľujúce Nohavičky Bruško Kontroly Knickers Nohavičky Shapewear Bielizeň Orgán Obrážačka Zadok Zdvihákov

Nový produkt

Skladom

€15.22

€25.37

-40 %

Štítky:

shapewear ženy, k nohavičky mužov, shaper, kombinéza shapewear, pre mužov shapewear, nohavičky nastaviť mužov, zadok pad, nohavičky oka mužov, muži shaper, Shapewear

Prečo by sme to potrebujú

Neznášame, skočiť na post-tehotenstva horor rozbehnutého vlaku, ale, áno, vaše telo sa zmení po tom, ako dieťa. Nielen vaše narastajúce bruško teraz sa jeho sladká, sladké čas vzďaľovať, ale vy ste tiež odišiel s mäkká tukové tkanivo, hrče a tašky, že nikto vám povedal by pobytu. Mix v nedostatkom spánku, nie je čas na sprchovacím kútom a nepárne strií a niet divu, že sa učí milovať naše telo opäť je taká tvrdá práca!

Výhody nosenia po skončení tehotenstva shapewear poskytuje

Príspevok materskej shapewear pomáha pomoci vaše telo v návrate do svojej pre-tehotenstva slávu, ticho vedie ju smerom, kde by mal vzďaľovať. Oceníte extra brušnej podporu!

Shapewear môže tiež pomôcť vám cítiť pohodlne počas vašej prvej popôrodnej týždňov, keď sa všetko zdá byť dangly a achy a out-of-miesto. Obsahujú tento pocit môže tiež pomôcť cítiť sa viac sústredil počas tejto kritickej dobe.

Mám C-rez? Shapewear pomáha vytvoriť rezervy medzi svorkami a vaše bežné oblečenie, takže sa môžete sústrediť na to, čo je naozaj dôležité (nový baby!) namiesto toho, čo je nie (C-sekcia jazva).

Popôrodná shapewear môže tiež pomôcť získať vaše pred tehotenstvom držanie tela, pôsobí ako mäkké pripomienku, ak chcete rozšíriť svoje ramená, seďte vzpriamene a položte hrdý mamma na tvár!

Stále mám nejaké bolesti a bolesti v chrbte? Nemusíte rozčuľovať - je to normálne! To je jasne prepojené na zmeny v držaní tela, ktoré vznikali počas tehotenstva. Nosenie shapewear môžu pomôcť zmierniť bolesti chrbta, alebo pripomenúť, aby ste stáli vzpriamene!

A, samozrejme, ak shapewear bol dar z nebies pre bloaty dní pred tehotenstvom, predstavte si, koľko dôvery, to ti dám po skončení tehotenstva! Ak potrebujete byť, a asi (alebo sa vracajú do práce), na sebe shapewear po tehotenstve, môžu vám pomôcť cítiť istejšie a pripravené počas týchto neistý, ale čarovné krát.

Materiál Polyester
Číslo Modelu YP051

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty