Ryby Kŕmiť Ryby Červ Slanom Náleve Krevety Vajcia Hatcher Inkubátor Chov Kreviet Akvarijné Ryby Nádrž Poklop Nástroj

Nový produkt

Skladom

€9.62

€14.57

-33 %

Štítky:

slanom náleve krevety liahní, incub, artemia net, artemia, vajcia killifish, slanom náleve krevety, slanom náleve krevety, vajcia, automatické vajcia inkubátor doprava zadarmo, slanom náleve, inkubator radič

Ako všetci vieme, v slanom náleve krevety je dobré jedlo pre ryby, je hatcher sa používa na poklop slanom náleve krevety vajcia.

Funkcie:

Slanom náleve Krevety Inkubátora: slanom Náleve krevety je dobré jedlo pre ryby, krevety a iné rastliny. Jednoduché slanom náleve krevety inkubátora: nástroj na poklop slanom náleve krevety vajcia. Sušené a zmrazenie slanom náleve krevety vajcia sú vhodné. Nástroj je jednoduché, praktické a pohodlné, tam je diera ak sa chcete spojiť s čerpadlo vzduch.

Inkubačná Teplota: Krevety vajcia môžu byť vyliahli v rozmedzí 7-30 stupňov Celzia, a násadové rýchlosť zrýchleného ako sa teplota zvyšuje. Najvhodnejšia teplota pre násadové je 25-30℃.

Salinita: Rôzne typy slanom náleve krevety vajcia majú rôzne požiadavky na obsah solí počas liahnutia. Pred násadové, vajcia sú umiestnené v sladkovodných (k dispozícii minerálna voda) a premočený na 30-60 minút, aby sa dehydrované vajec, aby plne absorbovať vodu, a potom vajcia sú presunuté do umelé morskej vody s salinity 3% na poklop. Odporúča sa použiť morskej soli.

Upozornenie: Don ' t feed príliš veľa soli krevety. Ak zistíte, že veľa slanom náleve krevety v dolnej časti nádrže nebola jesť, by ste mali čistiť ju v čase, aby sa zabránilo vzniku vody korupcii. Okrem toho, hoci v slanom náleve krevety má vysokú nutričnú hodnotu, dlhodobé a rozsiahle kŕmenie spôsobí, že ryby nerovnováha, tak každý potrebuje využiť rôzne ryby potraviny na dosiahnutie oboch výživa a zdravie.

Záruka: Ak sa vyskytnú nejaké problémy, kontaktujte prosím náš obchod v čase. Sme vám uspokojivé riešenie. Ďakujeme za pochopenie.

Špecifikácia:

Položky: Inkubátor

Hlavný materiál: Akryl + ABS

Farba: Čierna +transparentné

Kapacita: 380ml

Veľkosť: Výška: 27 cm, výška: 8 cm

Poznámka:

* Mohli by tam byť aj nejaké odchýlky vzhľadom na ručné meranie alebo nepatrné farebné rozdiely vzhľadom na fotografovanie stave. Ďakujeme za pochopenie.

Package Informácie:

Veľkosť balenia: 31.5*8.5*8.5 cm

Hmotnosť balenia: 260 g

Darčeková Krabička Balík

Balenie Zoznam:

1* Inkubátor nastaviť

Materiál Plastové

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty