MiniTool Partition Wizard 12 Podnikanie | Plná Verzia | Viacjazyčný | Windows |

Nový produkt

Skladom

€6.61

Štítky:

emco kompaktný 5 sústruh predaj, náhrdelník ravenclaw, mini náradie, elektrické náradie, ŽIVOTNOSŤ, pin sprievodca, corel, autocad, easeus obnova dát, kľúčové licencie

MiniTool Partition Wizard 12 Enterprise Windows

Prehľad Produktu

MiniTool Partition Wizard 12 je na funkcie bohatý partition magic, ktorý je navrhnutý tak, aby optimalizovať využitie disku a ochranu vašich údajov. MiniTool Partition Wizard 12 prichádza s množstvom užitočných funkcií, s ktorými môžete plne ovládať pevný disk a oblasť. S MiniTool Partition Wizard 12, je ľahko použiteľné rozhranie a jednoduchý návod, môžete zmeniť veľkosť, kopírovanie diskiet, skenovanie stratil oblasti a migrovať operačný systém na SSD jednoduchým a bezpečným spôsobom. Vzhľadom na jeho výborný výkon, MiniTool Partition Wizard Edition získal dobrú povesť medzi globálnymi používateľov.

MiniTool Partition Wizard Pro 12 je oblasť manager pre domácnosti a domáce kancelárie používateľov. Určitý softvér má komplexný disku riadiace funkcie, ako napríklad Zlúčiť Oblasť, Presun / zmena Veľkosti Oblasť, Skopírujte Oblasti, Vytvoriť Oblasť, Split Oblasť, Odstrániť Oblasť, Formát Oblasť a Konvertovať Súbor Systému. MiniTool Partition Wizard by mali byť považované za najlepšie HDD management softvér pre každého, kto používa Windows, bez ohľadu na to, Windows XP alebo Windows 10.

Profesionálne disk drive utilities program môžete robiť postupné pracovať ako zmeniť veľkosť/presunúť oblasť, zlúčiť steny, priepasti oblasť do viacerých oddielov, tiež vytvárať, kopírovať, formátovať, odstrániť oblasť atď. S len pár kliknutí myšou. MiniTool Partition Wizard umožňuje konvertovať oblasť formáty ako TUK MBR Disk a Disk GPT, kopírovať a konvertovať Disk Dynamické, zmena veľkosti bloku, zmenu plagát, uveďte oblasť, sériové číslo, nastavte oblasť, ako je prípustné alebo hlavu, a kópiu celej oblasti na neobsadené miesto zmenou súboru do súboru. High-výkon efektívne kopírovanie a technológie z jedného disku do druhého pomocou účinne zachytené informačných technológií.

MiniTool Partition Wizard Pro je užívateľsky príjemný a ľahký-k-používať aplikácie, ktoré vám môžu pomôcť vytvoriť lepší a viac výnimočných oblasť inštalácia v priebehu niekoľkých minút. To je veľmi bezpečné a oveľa lepšie, verzia softvéru, ktorá funguje dobre a je jednoduché, a vytvárame ideálne a oveľa lepšou alternatívou v niekoľkých elektronických minút.

MiniTool Partition Wizard Pro forma veľký priestor v našom vchode c, a jeho deň dekréty pozíciu a veľkosť denne. Je to jednoduchý program, v ktorom môžete určiť, aký typ veľkosť súboru, ktorý chcete zadať pre konkrétnu jednotku, a ak chcete znížiť váš pás. Je dôležité pochopiť, že väčšinu času nie sme získali ideálny pevný disk. Ak chcete zvýšiť váš pevný disk, potom budete chcieť obnoviť vaše windows spolu s pevný disk ťažkosti na vašom PC. Tento MiniTool Partition Wizard môže povoliť ju bez okien a bez problémov alebo programovania, môžete ľahko zvýšiť a nastaviť svoj súhlas a dopytu. To je jednoduché použitie a jednoduché použitie, takže niekto môže rýchlo použiť ho na svojom počítači.

Transformácia oblasť tabuľky z MBR na GPT do platnosti masívne jednotky alebo úplný funkčný systém kombinácie 2 súvislé úlohy na jeden väčší aktualizovať využitie priestoru. Premiestnenie operačný systém (OS) do jednotky ssd (solid-state drive (SSD) alebo pevný disk (HD) a inak. Transformácia NFTS Súborov na FAT uložiť dôležité registri alebo pomoc starý operačné systémy Windows.

Funkcie

Rozšíriť Systém Oblasť

Rozšíriť systém oblasť riešiť nedostatok miesta na disku problém a jeho "Move/Veľkosť Oddiel" & "Rozšíriť Oblasť" f

Kopírovanie Disku

Kópiu disku na pevný disk upgrade alebo pre zálohovanie dát v prípade vášho počítača sa môže dostať do problémov.

Zlúčiť Priľahlých Oblastí

Spojením dvoch priľahlých oblastí do väčšej bezpečne tak, aby v plnej miere využiť nevyužitý priestor.

Prejsť OS na SSD

Prejsť na OS SSD/HD lepší výkon počítača alebo na zálohovanie OS pre systém obnovy.

Povrch Test

Check-disk/oblasť povrchu test na potvrdenie, či nie sú chybné sektory na cieľové miesto.

Základné Riadenia

Povolenie na spravovanie disku, ako vytvoriť, odstrániť, formát, split, utierať, priložte oblasť a viac.

Konvertovať Disk Partition Table

Previesť non-system disk z MBR na GPT a naopak, bez straty údajov, podpora veľkých disk alebo celý OS.

Konvertovať Súbor Systému?

Konverzia na systém NTFS, aby sa TUK alebo previesť FAT na NTFS bez formátovania na podporu včasného Windows OS alebo na ukladanie veľkých súborov.

Nastaviť Primárny/Logické

Nastavte oblasť logické vytvoriť viac ako štyri oblasti alebo nastaviť oblasť primárnej aby ste ho aktivovali.?

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★ ★★ ★★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky.

Typ Rozhrania USB 3.0

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty