Lýra Beam Led Pohyblivé Hlavy Veľký Včela Očami Vysoké Svetlé 19X15W Rgbw Quad 4In1 Dmx Umývanie Fáze Osvetlenie Pre Dj

Nový produkt

Skladom

€423.64

€450.67

-5 %

Štítky:

dmx led, dmx512 bezdrôtové, dmx li, barra pohyblivé hlavy, dj, program laser dmx, ovládanie dmx, dj mixer, vedúci pohyb, partia pohyblivé hlavy lúč

Prosím, vyberte si právo predajná cena,ďakujem!

Napríklad:

predám 1 kus

vyberte ceny

"Jednotkovú cenu za 1 ks"

Množstvo=1

predám 2 ks

vyberte ceny

"Jednotka cena za 2 ks"

Množstvo=2

predám 3 ks

vyberte ceny

"Jednotka cena za 3 ks"

Množstvo=3

predám 4 ks

vyberte ceny

"Jednotka cena za 4 ks"

Množstvo=4

predám 5 ks

vyberte ceny

"Jednotka cena za 5 ks"

Množstvo=5

predám 6 kus

vyberte ceny

"Jednotka cena za 6 ks"

Množstvo=6

predám 8 ks

vyberte ceny

"Jednotka cena za 8 ks"

Množstvo=8

predám 10 ks

vyberte ceny

"Jednotka cena za 10 ks"

Množstvo=10

predám 16 ks

vyberte ceny

"Jednotkovú cenu za 16 ks"

Množstvo=16

predám 20 ks

vyberte ceny

"Cena za jednotku for20 ks"

Množstvo=20

19x15w včela očami Perfektné Umytie, Úžasné Lúč, Efektné Grafické Efekty

B-OKO 19x15w je vysoký výkon umývanie svetlo, úchvatný lúč svetla, a tvorca úplne nové veľkolepé vizuálne efekty. Jeho bezkonkurenčnú všestrannosť, čo je veľmi zaujímavý, kreatívny nástroj pre všetky osvetlenie návrhári. B-OKO je v prvom rade vynikajúca kvalita umývanie svetlo. Je schopný umývanie povrchov s farbami na akúkoľvek vzdialenosť, takže väčšinu z jeho zdroja svetla. B-OKO je jasnejšie než ktorákoľvek LED-umývanie s rovnakým menovitým výkonom, vďaka jeho špeciálne optické jednotky s naozaj úžasné lumen/watt pomer. Zoom sa pohybuje od 4° až 60°, a preto je vhodný pre prostredie s nízkymi stropmi (malé divadlá a TELEVÍZNE štúdiá, napríklad), kde veľké uhly sú veľmi užitočné, a na výstavách v arénach alebo veľké prostredia, kde tesné priblíženie je dokonalý. Keď B-OKO lúča je zväčšenom nadol až 4°, "umývanie" svetlo sa zmení na "lúč" zariadenie. B-OKO preto sa stáva prekvapujúce, mid-air paralelné účinok svetla, schopné generovať pulzujúce svetlo micro-lúče, ktoré môžu byť ovládané individuálne, každý s vlastným farieb a odtieňov. Všetky parametre každej LED môže byť úplne pod kontrolou. Napokon, B-OKO K10 prináša úplne nové funkcie: predné objektív môže byť otočený vytvoriť veľa malých svetlých kompozície, ktoré môžu byť otvorené a uzavreté ako lístky ruží. Pridaním farby a dynamickej grafiky, B-OKO vytvára nikdy predtým nevideli-pred grafické svetelné efekty.

Typ zdroja: RGBW Led LED Menovitý Príkon: 15W Počet Led: 19 Univerzálny, tri prevádzkové režimy: umývanie, lúč, FX efekty Jedinečný optický systém s bezkonkurenčným zoom (4°-60°) a dokonca aj svetlo šíri Jednotlivé LED ovládanie pre každý parameter Neviditeľné prednej mriežke Lúč okraji zmäkčenie kontroly (v umývanie režim) Exkluzívne paralelných lúčov skladajúci sa z poľa samostatne ovládateľné micro-lúče Rozšírené elektronické motora pre dynamické svetlo vzor, dizajn, digitálna presnosti a opakovateľnosti Umenie-Net / RDM Rotujúce predné objektív pre bezpočet vír účinky, pre letecké alebo "kaleidoscopic" projekcie použitie NAPÁJACIE ZDROJE 100-240V 50/60Hz PRÍKON 450VA ZDROJ SVETLA 19 Osram Ostar RGBW Led LED Menovitý Príkon: 15W LED Priemerná Životnosť: až 50 000 h OPTIKA 4°-60° Elektronický Zoom ÚČINKY ODDIEL Tri prevádzkové režimy: umývanie, lúč, FX (Kaleido účinky) Bi-directional Rotujúce Predné Objektív Digitálny Umývanie-Lúč Rámovanie účinok Lúč okraji zmäkčenie kontroly (v Umývanie režim) Pixel Vzorovanie Makrá s vylepšené ovládanie 0-100% lineárne elektronické stmievač Nastaviteľná rýchlosť stop/strobo efekt, s prietokové zatmenia Vyhradený kanál pre nastavenie teploty farieb Pomalý Blesk: flash 1/sec Rýchly Blesk: 25 flash/sek OVLÁDANIE A PROGRAMOVANIE Ovládanie kanálov: 21 v režime štandardná Protokol signál: USITT DMX 512 Displej: Grafický LCD podsvietený b/w Displej Pan/Tilt Rozlíšenie: 16 bitov Stmievač Rozlíšenie: 16 bitov Kontrolu pohybu: vectorial DMX signálu pripojenie: 3 pólové XLR vstup a výstup Softvér nahrať cez DMX vstup TELA Hliníková konštrukcia s die-cast plastový kryt Dve bočné rukoväte pre prepravu PAN zámok pre dopravu a údržbu POHYBLIVÝCH TELA Pohyb pomocou dvoch stepper motory, ktoré sú riadené mikroprocesorom Automatický presun PAN a TILT po náhodnému pohybu nie je riadený riadiacou jednotkou Cestovné: - PAN = 540° - TILT = 210° ELEKTRONIKY Long-life auto-nabíjanie záložnej batérie Predvolené farebné a grafické účinok makrá Funkcia reset ovládateľné z centrálnej riadiacej jednotky Menu-riadený vnútorného self-test funkcie Displej: podsvietený čierno-biely grafický LCD displej Online check-up, každý jeden parameter s chybou alarm DMX úroveň monitorovania na každý kanál Automatické vnútorného prenosu dát diagnostika chýb Firmware upgrade aj keď jednotka nie je pripojená na napájanie Firmware prenos z jedného svetla na iné BEZPEČNOSTNÉ ZARIADENIA Automatické elektrické bezpečnostné odľahčenia v prípade prehriatiu LED board Nútené vetranie PRACOVNÉ POZÍCIE Prácu v akejkoľvek pozícii Závesný systém: s fast-lock omega svorky (1/4 závitom) na základni HMOTNOSŤ 15 Kg (33.1 lbs)

LED Efekt 1by1 Bod Ovládanie
Názov Značky Hong Yi Fáze Osvetlenie
Štýl DMX Fáze Svetlo
Pre DMX fáze Osvetlenie
Moc 19*15W
Certifikácia ROHS
Pan/Tilt 540Deg+16bit Fine/Tilt
Príležitosti Profesionálne Stage & DJ
Uhol Lúča 4-60 stupeň
Položka Druh Etapa Svetelný Efekt
DMX Kanálov 21/23/35/78/92/97/99 DMX Kanálov
Názov Modelu 19x15w Led Big Včela Očami
Číslo Modelu HY-K10
Stmievač 0-100% lineárne stmievač
Napätie 90-240V
Režim ovládania DMX512,Zvuk-actived,Master/Slave
Pôvod CN(Pôvodu)
Kategórie Pohyblivé Hlavy 19x15w
Účinok Perfektné Umytie, Úžasné Lúč, Efektné Grafické Efekty
LED Zdrojom 19pcs 15W RGBW 4 v 1 LED

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty