20pcs T Slot Tvare L 2020 Hliníkový Profil Interiéru Rohu Konektora Spoločnú Stenu pre rok 2020 Alu-profil (s M4 skrutky)

Nový produkt

Skladom

€9.35

Štítky:

2020 hliník, alu profil roll, hot posteľ mk3, 2020 lisovania, 2020 rohu, Profil, profil hliníka, rohový profil konektor, alu profil matica, 2020 profil gumy

Aplikácia: Používa sa pre rok 2020, Hliníkové Profily,

Package: 20pcs kusy s skrutky

Zoznam balíkov:

20pcs

DOPRAVA

1. Budeme odoslané položky v priebehu 2 -5days (pracovné dni, Nie na dovolenku sezónny) po zaplatení byť potvrdené platformu.

2. Zásielky Čína Príspevok Registrované Air Mail menej ako 2 kg tovaru v 15-60 pracovných dní, Ak potrebujete položku naliehavo, prosím, kontaktujte nás pre express lodnej dopravy.

Budeme vypočítať expresná doprava nákladov pre vás.

3. Keď sa zobrazí položky, ktoré ste si objednali, do 24 hodín, prečítajte si prosím starostlivo. Prosím, obráťte sa priamo na nás, ak máte akékoľvek problémy.

4. Ak nie ste ho získali v rámci dodacia lehota, kontaktujte nás prosím bez váhania. Budeme kontrolovať, je pre vás na pošte a zvyky.

Spätná VÄZBA

Prosím, neváhajte kontaktovať kedykoľvek. A budeme sa snažiť odpovedať na všetky správy do 24 pracovných hodín.

1. Pozitívna spätná Väzba a 5 Hviezd je veľmi dôležité pre nás.

2. Ak ste uspokojovanie s dodávať tovar, prosím, láskavo pomôcť opustiť pozitívnu spätnú väzbu. Ak nie ste spokojní s tovarom, prosím, neváhajte sa na nás obrátiť v prvom rade.

Pred odchodom negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť akýkoľvek spor.

3. Budeme sa vždy snažiť vyriešiť problém a žiť až k vašej spokojnosti.

Názov Značky ZANYAPTR
Položka Druh Držiak(Podpora)

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty