1 box (6pcs)Quantum Štít Nálepka Pre Mobilný Telefón Proti Radiačnej Ochrany z EMF Fusion Excel Anti-Žiarenie mobilných nálepky

Nový produkt

Skladom

€6.77

Štítky:

0 19 centov, ac 19v 35, ac 9v 20w, 4x4 rukavice, a5 podujatia, 0 1 nechty, ac 5v 33v, 130 dievčatá, 30 šípky

Quantum štít

poškodenie.

1 Box Kvantovej Štít (6 Štíty Per Box), Farba : Strieborná a Glod, Keď si objednáte,prosím, informujte nás, farba FusionExcel Skalárnym Energetické Technológie (SET) má vedúce postavenie v Energetickej Medicíne inovácií so zavedením nového Quantum Štít. Tento revolučný Quantum Štít ponúka najmodernejšie technológie na adresu stresu, kde budete žiť, pracovať a hrať. Jeho univerzálne použitie je rovnaké Kvantové Štít môže byť aplikovaný na všetky vaše elektronické tech-gadgets (káblové alebo bezdrôtové pripojenie), domáce spotrebiče, atď. – všetky, ktoré emitujú rôzne úrovne elektromagnetických polí (EMF) alebo elektromagnetického žiarenia (EMR).

Výskum ukázal, dlhodobé a opakované vystavenie pôsobeniu agresívnych EMF a EMR spôsobuje merateľný stresovej reakcie a negatívne posuny v tele je kľúčové energetické systémy ako bio elektrické pole. To tiež spúšťa sériu trápi biochemických reakcií. Štúdie prepojili elektro znečistenia na zdravotné problémy, ako je únava a hyper-napätie, ako aj potenciálne oveľa viac nebezpečné podmienky.

Quantum Štít je lídrom v odstraňovaní elektro znečistenia vo svete vysokej technológie. Ultimate v prvej línii obrany proti elektro znečistenia, FusionExcel je Quantum Štít možno použiť na akékoľvek zariadenie alebo zariadenia vyžarujúce elektromagnetické frekvencie (EMF) alebo elektromagnetického žiarenia (EMR), ako sú napríklad mobilné telefóny, domáce telefóny, autá, mikrovlnné rúry, počítače, herné konzoly, domáce spotrebiče, atď. Ak sa zapája a hrá na DC alebo AC prúdov, chrániť ju s Quantum Štít.

Quantum Štít "jednoducho" bloky veľké percento EMF alebo EMR, ktoré prichádza cez to, a naozaj to funguje! Niektoré prístroje môže byť potrebné iba 1 Quantum Štít, iní môžu potrebovať 2, 3 alebo viac v závislosti na povahe prístroja. Tu sú niektoré pokyny na používanie:

Kovové Typ Medi
Položka Druh Korálky
Číslo Modelu fusion excel
Položka Tvar Okrúhly Tvar
Materiál Plastové
Položka Hmotnosť anti radiation sticker
Jemné alebo Módne Móda

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty