Nohy Detox Spa Stroj S MP3 prehrávač Ion Cleanse Detoxikačný Stroj Dual Detox Nohy Spa Stroj

Nový produkt

Skladom

€94.55

€145.46

-34 %

Štítky:

detox nohy patch, nohy detox stroj, detox spa ion, ion detox nohy spa, detox spa, scholl foot spa stroj, nohy spa, mp3 pôvodu, detox ion, nohy detox stroj

Nohy Detox Spa Stroj S MP3 prehrávač Ion Cleanse Detoxikačný Stroj Dual Detox Nohy Spa Stroj

Vitajte v našom obchode! Ak chcete oder viac,prosím, kontaktujte nás pre viac zliav.

Najdôležitejšie budete musieť venovať pozornosť, je, že prosím, nepridávajte soľ vo vode na začiatku,dodržte, prosím, O aktuálnej hodnote,ak je táto hodnota pod 1.2,môžete pridať soľ, kúsok po kúsku, až hodnoty nad 1.2,na hodnotu medzi 1.2-1.8 je lepšie,ak hodnota je príliš vysoká,stroj bude alarm a prestať fungovať,ak hodnota je príliš nízky,vody sa nezmení farbu.

Ak máte akékoľvek otázky,neváhajte a kontaktujte nás,odpovieme vám čo najskôr.

Ďakujem vám veľmi pekne!

Kúpeľ Nôh Bunky, Čistí Salón Spa Stroj

Balenie podrobnosti:

1. 1 kus hlavný detox nohy spa stroj;

2. 2 kus čierny okrúhly ion pole

3. 2 páry MP3 zátkové chrániče sluchu

4. 1 kus pokyn kniha

5. 2 kus anti-statické zápästie band

6. nabitý farebné políčko

Znalosti:

Má detox nohy spa patria do zdravotníckeho zariadenia?

detox nohy spa nepatrí k zdravotníckym prístrojom. To je zdravotnícky prístroj. To je dobré pre zdravie, choroby, prevencia, anti-aging, krása, chudnutie a odoláva sub-zdravia a predčasnej senility.

Aký druh zdravotníckeho zariadenia je detox nohy spa ?

detox nohy spa all-okolo potravín-kúpanie terapia zariadenie pre čistenie energie. V poslednej dobe sa tento prístroj je veľmi populárny vo vyspelých Európskych a Amerických krajín. Jeho cieľom je rovnaký ako tieto teší SPA, hotspring vaňa, pohybu a cvičenia Qigong ísť po zdravia. To cítite relaxačné a energický po kúpaní. Prirodzené energie, vody, odstránenie odpadu z tela. To je tak dobré, ako piť viac vody pre zdravie. To môže dosiahnuť všetky-kolo zdravia účel po použití pre dlhodobé.

Prečo ľudia potrebujú detoxikácia?

Už niekoľko desaťročí, s rozvojom vedy, tam sú všetky druhy teórií o ochorení a caducity. Ruský biológ a physiologist, Metchnikoff, víťaz Nobelovej Ceny za Medicínu, povedal vo svojej teórii tela chronickej otravy, všetky druhy toxínov v organizme prinesie chronickej otravy. Je to hlavný faktor, že ľudia vždy trpia ochorení a predčasnej senility.

Zahraničnej zdravotnej starostlivosti odborníkov a vedcov povedal, ak jeden národ nemá udržať zdravé stravovacie štandardu a životných spôsobov a nemá umývanie často tela pravidelne, musí tam byť okolo 5 kg. Toxín nahromadené v jeho tele. Môžeme povedať, že každý má toxín v jeho tele. Pre dospelých, tam je okolo 3 kg.~25 kg. Toxín distribuované v rôznych orgánoch, vrátane každej bunky v krvi, lymfy a kože. Ruska a Ukrajiny známych odborníkov v detoxikácia získať nasledujúce záver na základe detoxikácia praxe pre mnohých pacientov v rokoch. Po všetkých-okolo detoxikácia organizmu pacienta v mnohých krát, dostali nasledujúce údaje. Z čriev, odstrániť 1kg. Z stale výkalov; Z pečene, cholecyst a žlčových ciest, odstrániť 0,5 kg kameňa, cholesterin embolus, alebo nejaké vlákno alebo plátok veci; Zo všetkých artróza, odstrániť 0,3 kg anorganické soli; Odstrániť 1.2 kg ostatných odpadov (vyrobené pitie, jedlo, chlóru a dusičnan atď.). Nakoniec, 3kg~5 kg toxín môže byť odstránený z rôznych ľudí, tým vyššie prostriedkami. Medzitým hmotnosť sa zníži 3 kg~5 kg. Preto spôsob, ako udržať dobré zdravie je detoxikácie v tele a každý musí na detoxikáciu.

Nemá každý má toxín?

Áno. Každý orgán má toxínov v rôznych stupňov. Toxín pochádza z znečisťovania životného prostredia a potravín, odpadov z metabolizmu. Keďže narodeniny oslávil na zemi, ľudia potrebujú dýchať, piť, jesť. Spolu s rastom, ľudia budú staré. Preto, ak nažive, budeme mať toxínov v našom tele.

Ako sudca nie je toxínov v tele?

Čo je príznak ak čriev toxín, kožu toxínov a krvi toxínov v tele? Problém vždy začína z rozdielu tela, ktorá vždy je začiatkom mnohých chorôb.

1. Čreva toxín od coprostasis. Po toxín je čerpaná v črevách, je príznakom coprostasis, nafúknuté brucho, halitosis, spot, nespavosť a emaciation.

2. Kožu toxínov od pórov, blokovanie, takže je ľahké sa dostať chlad a choroby a zníženie imunity. Nečistoty, pigment a škvrna na koži.

3. Krvný jed, aby krv nie je plynulý. Krvný cukor, tuk a cholesterin nazbierané na cievnu stenu tvoria arteriosklerózy a nestabilný krvný tlak atď. Príliš veľa kyseliny bolesti-navodenie častíc v krvi spôsobujú bolesti a reumatizmus, atď. Všetky tieto príznak znamená príliš veľa toxínov a choroby sa začína.

To, čo spôsobuje toxín?

Z potravín, počas metabolizmu, tuk, bielkoviny a cukor atď môžu generovať odpadu. To je čo povedať, jedlo spôsobuje toxín po trávenie. A prídavných látok a pesticídov zvyšky medzi potravín je tiež zdrojom toxínov. Mäso, olej potravín a penisu je poškodenie trávenia systému. Toxín sa nedá ľahko odstrániť.

Z prostredia, znečistenie ovzdušia, elektronické žiarenia, všetky druhy chemických látok, záťah metal byť vdýchnutá do tela a produkciu škodlivých toxínov.

Číslo Modelu GP517
Názov Značky YUKUI
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Kompozitný Materiál
Aplikácia Nohy
Položka Druh Masáže & Relax

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty