OBDLink LX Bluetooth: Profesionálny Stupeň OBD2 Automobilový Scan Nástroj pre Windows a Android DIY Car a Truck Údaje diagnostika

Nový produkt

Skladom

€50.70

Štítky:

astra g, opel, obd2 skener, nástroj ruka, delphi diagnostiky ds150e, pro pc, bluetooth receiv, škoda yeti, ktm v, kocky e46, drone helipad

OBDLink Oficiálneho Obchodu___Originálne výrobky ___3 roky Záruka

Vlastné Dane

Dôležité Upozornenie: Sme nie je zodpovedná za akékoľvek Vlastné Dane(Tarifu), ktoré sa Môže stať vo vašej vlastnej vôle. Pretože je mimo našej kontroly.

Položka Miesto: Rusko, Čína,Austrália a U. S. A

Rusko Sklade: to trvá 5-10 dní na väčšine miest v Rusku. Žiadne Vlastné dane! Čína Sklade: používame Zajezka-sekier.sk doprava. 100% spoľahlivé prepravné.

Package zahrnuté

OBDLink LX Bluetooth Rozhranie Tlačená Užívateľská Príručka Zadarmo Stiahnuť OBDwiz Zadarmo app OBDLink

Popis

OBDLink® LX je cenovo výhodné, vrecko veľkosť Bluetooth OBD-II adaptér pre všetky OBD-II vyhovujúcich vozidlách . To môže byť použitý ako diagnostický nástroj kontroly, palubný počítač, záznamník, a real-time sledovanie výkonu. OBDLink LX prekonal výkon v každom konkurenčných Bluetooth OBD-II adaptér, prináša 300% viac dátových vzoriek za sekundu. Jeho BatterySaver™ v režime spánku umožňuje adaptér zostať zapojený v neustále, bez vypúšťania batériu vozidla. Na rozdiel od prevažnej väčšiny Bluetooth OBD adaptéry, ktoré neustále vysielajú ich prítomnosť a používať jednoduché uhádnuť, 4-miestny PIN, OBDLink® LX využíva unikátny multi-vrstvený odkaz bezpečnostný mechanizmus, ktorý eliminuje riziko neoprávneného prístupu. OBDLink LX podpory de facto štandardom ELM327 príkaz nastaviť, je kompatibilný s hromadou tretích strán OBD softvéru a aplikácií pre mobilné zariadenia.

Kľúčové Vlastnosti

· Maximálne pokrytie vozidla

· Až o 300% rýchlejší ako najbližší konkurent

· Automatický sleep & wake-up

· Hacker-dôkaz

· Small form factor

· Zadarmo Android & Windows diagnostického softvéru

· Bezplatné aktualizácie firmvéru

· Viac softvéru možnosti

· 3-ročná záruka výrobcu

· Podporuje Android telefóny a tablety

· Podporuje Windows PC, notebooky, netbooky & tablety

· Podporuje Windows phone 8 a novšie

· Poznámka: Apple iOS zariadenia nie sú kompatibilné

Hybridné alebo elektrické vozidlá

·Poznámka: Tento výrobok nie je kompatibilný s väčšinou hybrid alebo elektrické vozidlá. Ale to môže fungovať s niektorými Toyota a iné vozidlá. skontrolujte prosím, Hybrid Asistent pre viac informácií.

Podporované Protokoly

V legislatíve OBD protokoly: ISO 15765-4 (MÔŽE 250/500 kb / s, 11/29 bit) ISO 14230-4 (Keyword Protocol 2000) ISO 9141-2 (Ázijských, Európskych, Chrysler) J1850 VPW (GM) J1850 PWM (Ford)

Kompatibilné Zariadenia

Android Smartphone (Android 2.2 a novšia) Tablety (Android 2.3.3 a novší) Windows Bluetooth, Počítače, Notebooky, Netbooky (Windows XP SP2 a novší) Telefón (Windows Phone 8 a novšie) Tablety (Windows 8 a novšie) Blackberry Smartphone (BB 10.0.0.0 a novšie) Tablet BB 2.0.0.0 a novšie) Apple/iOS Nie je podporovaný Akčné Kamery Garmin Virb XE

Aplikácie A Firmware

Zadarmo OBDLink® aplikácia pre Android a iPhone Zadarmo OBDwiz Diagnostika Softvér pre Windows Zdarma Aktualizácie Firmvéru

Porovnať

OBDLink® Vozidla Tabuľka Kompatibility

**Poznámka: OBD-II kompatibilita sa nevzťahuje na miesto, kde sa vozidlo je vyrobené, kde sa vaše vozidlo kúpil, keď sú nové. Prečítajte nižšie uvedený graf, vyberte krajine, v ktorej bolo vozidlo predané nové. Ak nevidíte krajinu uvedenú nižšie, skontrolujte, či vaše vozidlo manuál, výskum on-line, alebo sa informujte u svojho predajcu na potvrdenie OBD-II kompatibility. **Poznámka: Hybridné a Elektrické vozidlá, ktoré sú s nízkym alebo nulovým emisiám vozidiel, našich testov nástroje nemusia fungovať. Skontrolujte, či vaše vozidlo manuál, výskum on-line, alebo sa informujte u svojho predajcu.

Verzia Softvéru obdlink
Aktualizácia Softvéru Áno
Názov Značky obdlink
Pôvod CN(Pôvodu)
Hardvéru Verzia Najnovšie
Certifikácia ROHS
Položka Druh Kód Čitateľov & Scan Nástroje
Špeciálne Funkcie Bluetooth
Jazyk angličtina

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty